Zaskocz swoich weselnych gości nietuzinkowymi pomysłami!

Każda Para Młoda pragnie wspaniałego wesela, które na długo zapadnie w pamięci wszystkich na nim obecnych. Z tego powodu coraz popularniejsze stają się, niespotykane wcześniej, atrakcje oraz pomysły na wesele, które uatrakcyjnią każdą zabawę. Ciężko nadążyć trendom, a pokazy fajerwerków oraz drinkbary powoli stają się zbyt pospolite. Podobnie jest z pierwszym tańcem, który odbywa się przy np. akompaniamencie muzyki na żywo, dymu, bądź latających gołębi. 

Pomysł na wesele choć początkowo może się wydawać trudny do samego wymyślenia, jest łatwiejszy niż się wydaje. Alternatywą dla gołębi stają się motyle, które mogą zostać wypuszczone po wyjściu Pary z kościoła, czy też w trakcie ich tańca. Równie zaskakującym pomysłem będzie rezygnacja z tradycyjnego sposobu podania tortu oraz wiejskiego stołu. Torty i ciasta coraz częściej zastępowane są wygodniejszymi i łatwiejszymi w podaniu makaronikami oraz bezami. Natomiast swojski stół zmienia swą postać w kilka mniejszych stołów tematycznych, np. z kuchnią włoską, francuską, polską, co zapewni większe zainteresowanie gości.

Bardzo ważna zarówno dla gości, jaki i Pary Młodej jest pamiątka z wesela. Zamiast klasycznej księgi gości można pokusić się o niestandardowe drzewko na których zaproszeni będą mogli zostawić kilka miłych słów. Pomysły na wesele, które sprawdzą się idealnie jako nietuzinkowa pamiątka bo na pewno fotograf przechadzający się po sali z polaroidem oraz kolorowymi flamastrami, przy pomocą których goście również będą mogli coś po sobie zostawić na tych unikatowych doskonale-niedoskonałych zdjęciach.

Często występują sytuacje, gdy ktoś z gości nie może przybyć na wesele, bo nie ma jak zapewnić swojemu dziecku opieki w tym czasie, lub też dzieci na weselu nudzą się. Opieka nad dziećmi na weselu w pierwszej chwili wydaje się czymś niespotykanym, jednak jest to pomysł, który pomoże wielu rodzicom. Zatrudnienie animatorów, którzy zapewnią dzieciom zabawę oraz atrakcje, na imprezę jest rozwiązaniem tego problemu. Nierzadko zabawy animatorów sprawdzą się także w przypadku dorosłych, którzy z chęcią przyłączają się do takich urozmaiceń jak np. duże bańki mydlane.

Mimo, że przed Parą Młodą stoi wiele wyzwań związanych z organizacją jednej z najważniejszych uroczystości w ich wspólnym życiu, nie jest to wcale aż tak kłopotliwe. Coraz więcej firm oferuję nowatorskie rozwiązania, które pozwolą zachwycić gości, a także pozostawić w ich głowach pamięć o wyśmienitej zabawie. Skorzystanie z takich usług to idealny pomysł na wesele i wzbogacenie życia o cudowne, beztroskie chwile.

Źródło informacji: https://przepisnawesele.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *