Usługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych

Źródło: https://lublin.ekotaxi.pl

Jakie usługi dodatkowe oferuje taxi w Lublinie?

Taxi w Lublinie to nie tylko samochody gotowe dostarczyć pasażera z jednego punktu na mapie miasta do drugiego. Nowoczesne firmy taksówkarskie systematyczne poszerzają zakres świadczonych przez siebie usług. A wszystko po to, aby wyjść naprzeciw coraz śmielszym oczekiwaniom klientów i zagwarantować sobie lojalność większej grupy odbiorców. Tego rodzaju korporacją taxi, która stale rozwija pakiet świadczonych usług tak, aby kompleksowo dbać o potrzeby swoich pasażerów, jest Eko Taxi.

To ogólnopolska firma taksówkarska mająca swoje filie w największych miastach w kraju. Mowa tu zarówno o Lublinie, jak i Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie czy Katowicach. Poza klasycznymi przewozami osób na terenie wybranego miasta korporacja oferuje także wiele ciekawych usług dodatkowych, które szerzej scharakteryzowane zostaną na łamach niniejszego artykułu.

Jednym z najważniejszych udogodnień w nowoczesnej taksówce jest zamontowany w samochodzie terminal płatniczy umożliwiający realizację należności przy pomocy karty płatniczej z systemem paypass, debetowej bądź kredytowej. Tego typu rozwiązania dostępne są w autach z zielonym logo Eko Taxi. Na co jeszcze możemy liczyć, przeglądając ofertę firmy?

Klientów biznesowych z pewnością zainteresuje opcja podpisania umowy na przejazdy bezgotówkowe czy też wyrobienie karty stałego klienta. Nowoczesne udogodnienia w taxi to także wygodne formy wzywania auta z kierowcą – specjalnie dla komfortu pasażerów powstała specjalna aplikacja mobilna Eko Taxi, dzięki której wystawczą jedynie dwa kliknięcia, aby zamówić taxi w dowolny punkt Lublina!

Rodzice z pewnością docenią ofertę monitorowanych przewozów dzieci, a osoby organizujące spotkania integracyjne i imprezy dla firm z pewnością ucieszy możliwość zamówienia taxi w formie kilkuosobowego busa, gotowego pomieścić liczniejszą niż standardowe taksówki grupę pasażerów.

Dodajmy do tego opcję wezwania taksówki w celu zrealizowania zakupów na telefon czy też zorganizowania przejazdów dla VIP-ów, a zyskujemy obraz firmy gotowej odpowiedzieć na wszelkie potrzeby klienta indywidualnego i biznesowego. Gdy jednocześnie weźmiemy pod uwagę niezwykle atrakcyjne, stałe stawki za każdy przejechany kilometr, Eko Taxi Lublin przestaje mieć sobie równych na taksówkarskim rynku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *