Strzelnica laserowa w Tarnowie

Źródło: http://shootertarnow.pl/

Strzelectwo laserowe

W strzelectwie laserowym wykorzystywane są zaawansowane technologicznie rozwiązania. Pozwalają one zachowanie specyfiki zachowania broni oraz jej obsługi, a jednocześnie efektywnie symulują wizualną stronę strzelania. Laser shooting nie posiada wad tradycyjnej strzelnicy. Umożliwia trening strzelecki niezależnie od pory dnia, warunków atmosferycznych czy parametrów obiektu, zapewniając przy tym zerowe ryzyko i minimalne koszty.

Nowoczesny system strzelecki

Laser shooting był przez wiele lat technologią zarezerwowaną wyłącznie dla służb mundurowych. Wynika to z niezwykle realistycznego odtworzenia warunków pola operacji militarnej. System ten zawdzięcza wszystko zaawansowanemu odwzorowaniu wizualnemu, precyzyjnemu celowaniu oraz profesjonalnemu wykonaniu replik. W praktyce emocje i odczucia towarzyszące strzelaniu laserowemu nie odbiegają od tych, których doświadczyć można podczas kontaktu z prawdziwą bronią.

Zasady laser shootingu

Strzelectwo laserowe opiera się na zastosowaniu odpowiedniego oprogramowania oraz systemu wyświetlania obrazu, który prezentowany jest na półokrągłym ekranie. Uczestnik zabawy otrzymuje replikę broni i trafia w sam środek akcji. System ten pozwala na rozgrywanie różnych scenariuszy, dzięki czemu pobyt na strzelnicy staje się bardzo intensywnym doświadczeniem. Wszystko odbywa się bez żadnego ryzyka i wysiłku fizycznego, dlatego udział w zabawie można wziąć niezależnie od wieku i kondycji. Na strzelnicy laserowej nie stosuje się kulek i nabojów z farbą znanych z paintballa, co podnosi poziom realizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *