Program do projektowania BIM

Narzędzie Prota to nie tylko program do projektowania BIM. To zaawansowane narzędzie, w którym możliwa jest analiza konstrukcji budowlanych, projektowanie konstrukcji żelbetowych oraz tworzenie zaawansowanych obiektów. Całość stanowi jeden kompleksowy system dla inżyniera, złożony z czterech rewolucyjnych modułów:

  • ProtaStructure (szybka analiza konstrukcji budowlanych),

  • ProtaDetails (program do projektowania BIM umożliwiający automatyczne tworzenie rysunków i szczegółowych projektów),

  • ProtaSteel (projektowanie konstrukcji żelbetowych, automatyczne tworzenie połączeń stalowych),

  • ProtaBIM (umożliwia zarządzanie oraz udostępnianie własnych projektów).

Każdy z tych etapów jest na swój sposób kluczowy. Sprawne projektowanie konstrukcji żelbetowych, któremu towarzyszy analiza konstrukcji budowlanych możliwe jest, jeżeli zastosujemy odpowiedni program do projektowania BIM.

Dlaczego tysiące inżynierów na całym świecie postawiło już na system Prota? Bo jest to odpowiedź, na ich potrzeby. Tworzenie modeli, analiza konstrukcji budowlanych, szybkie i precyzyjne projektowanie to odpowiedź na podstawowe potrzeby konstruktorów. Dzięki automatycznemu tworzeniu rysunków i szczegółowych projektów, a także wsparciu procesów projektowania połączeń stalowych ich praca może być jeszcze płynniejsza.

Do zalet rozwiązania Prota należą także pomoc techniczna oraz liczne materiały, udostępniane bezpłatnie przez polskiego dystrybutora narzędzia. Webinaria, wideo tutoriale oraz możliwość spotkania się i porozmawiania z przedstawicielami firmy przy okazji targów, czy branżowych konferencji są dodatkowymi atutami dla potencjalnych, rodzimych użytkowników.

Nie można pominąć także faktu korzystnej polityki licencyjnej narzędzia. Wieczysta licencja jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem z ekonomicznego punktu widzenia. Możliwość wykupienia narzędzia na własność, a nie wypożyczenie go, daje znacznie większą swobodę użytkowania. Nie wymaga to także planowania w budżecie cyklicznych wydatków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *