Mezoterapia mikroigłowa – co to takiego?

Wraz z wiekiem nasza skóra starzeje się coraz bardziej. Co więcej pojawiają się na niej już pierwsze oznaki czasu upływającego. Sama utrata jędrności, coraz to więcej zmarszczek oraz linii mimicznych niestety nie dodaje nam urody. Raczej to wszystko sprawia, że wyglądamy staro, jak i także smutno. Rozwiązaniem tychże problemów może się okazać mezoterapia mikroigłowa.

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg z wykorzystaniem tak zwanego derma rollera lub też specjalnego urządzenia, które jest wyposażone w cienkie oraz pulsujące igiełki. Wbijają się one w skórę oraz jednocześnie stymulują ją do dalszej odbudowy. Delikatne kontrolowane nakłuwanie skóry mocno stymuluje do odnowy włókna kolagenu, jak i także elastyny, sprawiając jednocześnie, że skóra się napina oraz postępują procesy tejże regeneracji. Igły, które się pod skórę wbijają podczas zabiegu pozwalają nam wtłoczyć do naszej skóry aktywne składniki, które umożliwiają skórze mocną regenerację. Substancje wprowadzane są zależne od tego, jaki chcemy uzyskać efekt.

Mezoterapia mikroigłowa wykorzystuje zdolność naturalną organizmu do procesu regeneracji. W miejscu, które uszkodzone jest, uaktywniają się same czynniki wzrostu. Doprowadzają one do odnowienia się tegoż właśnie obszaru. Nakłuwanie skóry doprowadza do mikrourazów czy też mikrokrwawień, które w żaden sposób nie są niebezpieczne. Odmładzane przy zastosowaniu właśnie tego zabiegu jest wręcz czasem mocno spektakularne. Z naczyń uszkodzonych wydostaje się bowiem krew, która zawiera płytki krwi wraz z samymi czynnikami wzrostu. https://visal.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *