Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki

Źródło: https://lublin.ekotaxi.pl

Jakie środki bezpieczeństwa wprowadziło Eko Taxi w taksówkach w Lublinie?

W związku z aktualną sytuacją firma Eko Taxi w Lublinie podjęła działania prewencyjne w celu zachowania bezpieczeństwa względem poruszania się taksówkami oraz korzystania z innych świadczonych przez nas usług. Przede wszystkim wprowadziliśmy zasady dotyczące dezynfekcji aut po każdym przeprowadzonym kursie. To najlepszy sposób na radzenie sobie z tym zagrożeniem, dzięki czemu jako kolejny pasażer możesz być spokojny o to, że wsiadasz do czystego pojazdu. Dodatkowo w naszych samochodach umieściliśmy informacje dotyczące obecnych wytycznych, aby zwiększać świadomość względem bieżącego funkcjonowania.

Dezynfekcja aut

Jednym z kluczowych działań w obliczu aktualnej sytuacji epidemicznej jest dezynfekcja. Podobne środki podejmujemy w Eko Taxi, gdyż wszyscy nasi kierowcy używają obecnie w samochodach płynów dezynfekujących, z których korzystają po każdym przebytym kursie. Czyszczone są wszystkie elementy narażone na kontakt. Kierowcy otrzymali szczegółowe instrukcje w tym zakresie, dzięki którym wiedzą, które elementy pojazdu są szczególnie newralgiczne i wymagają bardzo dokładnej dezynfekcji. W miarę możliwości dokonujemy także ozonowania aut. Ten sposób oczyszczania wnętrza samochodu jest naprawdę skuteczny.

Działania informacyjne

W samochodach realizujących kursy pod banderą Eko Taxi umieściliśmy też informacje odnośnie koronawirusa. Są to wytyczne dotyczące tego, jakie kroki należy podejmować w trosce o bezpieczeństwo własne oraz innych. Z tego względu umieściliśmy je także w naszych pojazdach, w celu zachowania pełnej przejrzystości oraz zwiększania świadomości odnośnie tej nietypowej dla wszystkich sytuacji.