Dietetyk internetowy. Jak wygląda współpraca online?

Źródło: https://ugryz-zdrowie.pl/

Poznaj zalety współpracy z dietetykiem internetowym

Jakie jeszcze korzyści niesie skorzystanie z porad dietetyka internetowego? Wbrew pozorom całkiem liczne. Ta forma sprawdza się w wielu przypadkach, w których osoba korzystająca z moich porad nie trafiłaby nigdy do klasycznego gabinetu. To również wbrew pozorom bardzo często bliższy kontakt niż przy klasycznej formie konsultacji.

Pokonaj bariery, aby zadbać o siebie

Współczesne możliwości technologiczne pomagają w przełamywaniu wielu barier. Po pomoc dietetyka często chcą sięgać osoby mające problem z wagą, jednak nie decydują się z powodu bariery na przykład wstydu. Przestaje być ona problemem, gdy wybierzesz kontakt internetowy, który zawsze zapewnia pewną anonimowość, możliwość pokazania tylko takiej ilości informacji, jaką uznasz za konieczne.

Wysoka dostępność

Dietetyk online to także dostępność usług w nietypowych godzinach. Zakładając, że wiadomość e-mail możesz napisać i wysłać w dowolnym momencie, a ja udzielę odpowiedzi tak szybko, jak to będzie możliwe, dostępność porad dietetycznych jest naprawdę wysoka. Nie zapominaj, że klasyczna forma konsultacji również nie pozwala na przekazanie gotowej diety od razu, na pierwszym spotkaniu – chyba, że jest ona nie indywidualna, tylko ogólna, bez szczegółowych wskazań.

Darmowe kompendium wiedzy dietetycznej

Wybór dobrego dietetyka internetowego pozwala Ci również na zdobycie szeregu dodatkowych, przydatnych informacji. Prowadzę bogatą stronę internetową z ciekawymi artykułami, poradnikami czy przepisami, dzięki którym całkiem za darmo możesz dowiedzieć się wielu rzeczy ze sprawdzonych źródeł. To w połączeniu z indywidualnymi konsultacjami czy dietą dla par pozwoli Ci na uzyskanie zamierzonych efektów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *